• buková bedničkabuková bednička

  Drevená bednička buková

  14,40 s DPH

  Drevená bednička bukového dreva vhodná na všestranné použitie v domácnosti. Hlavným použitým materiálom je masívne prírodné bukové drevo, čo z nej robí položku vysokej kvality. Moderný drevený box z bukového dreva, bez povrchovej úpravy, vhodný doplnok do domácnosti. Bedničku si môžete sami dozdobiť.

  Rozmery 41 × 30 × 21 cm
 • Ratanový boxRatanový box

  Ratanový box stredný

  17,80 s DPH

  Praktický ratanový box v rôznych veľkostiach.  Ratan je skvelou alternatívou k drevu, pretože je ľahký, veľmi odolný a krásny prírodný materiál. Tkaný do tvaru škatule je praktickým predmetom, ktorý možno použiť na ukladanie predmetov. Prírodný materiál ukazuje jedinečnú textúru ratanu. Ratanové boxy nie sú vhodné do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry. Nečistoty sa najlepšie zbavíte pretretím vlhkou handričkou.

  Rozmery 24.5 × 16.5 × 8.5 cm
 • Ratanový boxRatanový box

  Ratanový box veľký

  23,60 s DPH

  Praktický ratanový box v rôznych veľkostiach.  Ratan je skvelou alternatívou k drevu, pretože je ľahký , veľmi odolný a krásny prírodný materiál. Tkaný do tvaru škatule je praktickým predmetom, ktorý možno použiť na ukladanie predmetov. Prírodný materiál ukazuje jedinečnú textúru ratanu. Ratanové boxy nie sú vhodné do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry. Nečistoty sa najlepšie zbavíte pretretím vlhkou handričkou.

  Rozmery 30 × 20 × 9.5 cm
 • Ratanový boxRatanový box

  Ratanový box malý

  12,80 s DPH

  Praktický ratanový box v rôznych veľkostiach. Ratan je skvelou alternatívou k drevu, pretože je ľahký, veľmi odolný a krásny prírodný materiál. Tkaný do tvaru škatule je praktickým predmetom, ktorý možno použiť na ukladanie predmetov. Prírodný materiál ukazuje jedinečnú textúru ratanu. Ratanové boxy nie sú vhodné do umývačky riadu a mikrovlnnej rúry. Nečistoty sa najlepšie zbavíte pretretím vlhkou handričkou.

  Rozmery 20 × 13.5 × 7 cm
 • bambusový box na vreckovkybambusový box na vreckovky

  Box na vreckovky bambusový

  9,60 s DPH

  Praktický box na vreckovky v prevedení bambus, drevo čierny orech a kombinácia plast drevo. Jednoduchý a praktický výrobok, ktorý vám pomôže udržiavať domácnosť čistú. Už žiadne hľadanie vreckoviek, budete ich mať vždy po ruke. Rôzne variácie výrobku umožňujú jeho kombináciu s akýmkoľvek dizajnom interiéru.

  Rozmery 23 × 11.5 × 8.5 cm
 • bavlnený boxbavlnený box

  Bavlnený box

  27,80 s DPH

  Mäkký dizajnový úložný bavlnený box, vhodný na použitie v spálni, kancelárii, kúpeľni alebo na akomkoľvek inom mieste, kde potrebujete uložiť malé veci. Vďaka bavlne je príjemný na dotyk aj na pohľad. Pomôže vám uložiť všetky veci na jednom mieste a zároveň uľahčí hľadanie toho, čo potrebujete. Odporúčame prať ručne alebo v práčke na programe ručné pranie.

  Rozmery 34 × 54 cm
 • Zľava! box na vreckovkybox na vreckovky

  Box na vreckovky čierny orech

  36,30 s DPH

  Praktický box na vreckovky v prevedení dreva čierny orech. Jednoduchý a praktický výrobok, ktorý vám pomôže udržiavať domácnosť čistú. Už žiadne hľadanie vreckoviek, budete ich mať vždy po ruke. Rôzne variácie výrobku umožňujú jeho kombináciu s akýmkoľvek dizajnom interiéru.

  Rozmery 39 × 29 × 2.2 cm
 • Zľava! Box na vreckovkyBox na vreckovky

  Box na vreckovky plast/drevo

  7,50 s DPH

  Praktický box na vreckovky v prevedení bambus, drevo čierny orech a kombinácia plast drevo. Jednoduchý a praktický výrobok, ktorý vám pomôže udržiavať domácnosť čistú. Už žiadne hľadanie vreckoviek, budete ich mať vždy po ruke. Rôzne variácie výrobku umožňujú jeho kombináciu s akýmkoľvek dizajnom interiéru.

  Rozmery 21.5 × 13 × 8.5 cm
 • Drevená debnička fialováDrevená debnička fialová

  Drevená debnička fialová

  16,10 s DPH

  Drevená debnička z bukového dreva s fialovým náterom. Skvelý doplnok do vašej domácnosti na uskladnenie drobných vecí. Vhodná aj ako dekorácia. Vyrobená z prírodného ekomateriálu a šetrná k životnému prostrediu. Jednoduchý úložný box vyrobený z kvalitného bukového dreva. Navrhnutý tak, aby sa hodil do akéhokoľvek interiéru.

  Rozmery 41 × 30 × 20 cm