Náš príbeh

Kvalitné drevené výrobky z celého sveta

Zariaďujete si svoj nový domov a niektoré produkty neviete nájsť? Aj my sme si tým prešli. A začali písať príbeh drevených výrobkov z celého sveta.

Ako sme začínali


Na začiatku nášho príbehu stálo obyčajné zariaďovanie nového domu. A problém bol, že mnohé výrobky, ktoré sme chceli, sme nevedeli nájsť na jednom mieste. Chceli sme výrobky s dušou, ktoré potešia aj oko.

Voľba padla jednoznačne na drevo. Drevo prináša teplo do domova, a to nielen v kozube. Zamerali sme na rôzne typy dreva a výrobkov z dreva. Okrem slovenských drevín u nás nájdete céder, bambus, ratan a akáciu. Každý výrobok je originál a líši sa farbou alebo textúrou. Drevené výrobky sú praktický a dizajnový doplnok.

Drevené výrobky s dušou

Zamerali sme sa na výrobky z dreva, ktoré sú praktické, použiteľné v domácnosti a potešia aj vaše oči. Jednoducho drevené výrobky s dušou.

Dovážeme výrobky z dreva z celého sveta, aby sa váš zážitok stal nevšedným. Prinášame vám kúsok vysnívanej exotiky k vám domov.

Pre svetlú budúcnosť

Drevo a výrobky z dreva sú ekologickým variantom k plastovým tovarom. Záleží nám na budúcnosti, a preto sme si vybrali materiál. ktorý je ľuďom blízky a netvorí zbytočný odpad. Aj guláš z drevenej misky chutí lepšie!

Krása drevených výrobkov je v ich originalite, ich jedinečnosti. Každá miska, každý podnos alebo vareška sú unikátne. Nenájdete dva rovnaké výrobky. Spojili sme krásu, dizajn, praktickosť a exotiku do jedného.

Exotika u vás doma

Drevené výrobky z celého sveta u vás doma. Očarte servírovacím podnosom z bambusu alebo miskou z akácie.

Drevené výrobky z celého sveta