• doska na krájanie akáciovádoska na krájanie akáciová

  Doska na krájanie akáciová 3,8cm

  36,80 s DPH

  Doska na krájenie z akáciového dreva je skvelý pomocník do vašej domácnosti. Vyrobená je z masívu, preto je dokonalo odolná a vhodná aj na krájanie mäsa. Dosku môžete použiť aj servírovanie pokrmov alebo na odkladanie teplých jedál. Vďaka prírodnému materiálu neabsorbuje pachy a je ekologicky rozložiteľná. Dosku na krájanie neumývajte v umývačke riadu.  Po čistení ju ošetrite vhodným olejom, predĺžite tak jej životnosť.

  Rozmery 40 × 30 × 4 cm
 • servírovacia doskaservírovacia doska

  Rustikálna servírovacia doska

  53,90 s DPH

  Praktická doska na krájanie ručne vyrobená z kusu olivového dreva. Servírovanie pokrmov vám pôjde s ľahkosťou. Kresba dreva je jedinečná a každý kus je originál. 

  Rozmery 51 cm
 • doska na servírovaniedoska na servírovanie

  Rustikálna servírovacia doska

  43,80 s DPH

  Rustikálna servírovacia doska z olivového dreva a s perforovanou rukoväťou a drážkou na šťavu. Vďaka rukoväti sa s  doskou jednoducho manipuluje a servírovanie pokrmov je jednoduchšie.

  Rozmery 40 cm
 • Doska z olivového dreva

  Servírovacia doska

  28,45 s DPH

  Olivové drevo je vďaka svojej tvrdosti takmer odolné na rezy a škrabance. Vysoký obsah oleja v dreve pôsobí aj antibakteriálne. Doska sa dá veľmi dobre využiť na každodenné krájanie v kuchyni. Skvele sa však hodí aj ako servírovacia doska. Nezvyčajné na tejto doske je, že bola rezaná z masívneho dreva podľa rastu stromu. Starostlivosť je jednoduchá: očistite pod tečúcou vodou a z času na čas potrite trochou olivového oleja, potom si olivové drevo zachová farbu a silnú kresbu. Nevhodná do umývačky riadu.

  Rozmer: dĺžka: 30-34 cm

 • doska na krájaniedoska na krájanie

  Doska na krájanie veľká

  24,70 s DPH

  Veľkú a pevnú dosku z olivového dreva môžete použiť ako dosku na raňajky alebo krájanie. Vďaka rukoväti je ideálna na servírovanie alebo ako ozdobný základ pre klobásu alebo syr.

  Rozmery 30 × 15 cm
 • doska na krájaniedoska na krájanie

  Doska na krájanie z olivového dreva

  23,90 s DPH

  Jednoduchá a praktická doska na krájanie, ktorú viete skvelo využiť aj na servírovanie studených pokrmov. Vďaka unikátnej kresbe dreva je každá doska originál.

  Rozmery 30 × 15 cm
 • doska na krájaniedoska na krájanie

  Doska na krájanie malá

  13,90 s DPH

  Malá doska z olivového dreva sa skvele hodí na sekanie byliniek, cibule, paradajok, klobásy, syra a pod. Veľká výhoda: Ani pri každodennom používaní nezachycuje žiadny zápach.

  Rozmery 23 × 10 cm
 • Doska na krájanie z olivového drevaDoska na krájanie z olivového dreva

  Doska na krájanie z olivového dreva

  45,80 s DPH

  Táto doska na krájanie nielenže vyzerá elegantne, ale má aj tie najlepšie vlastnosti. Vyrobená je zo stredomorského olivového dreva a potretá prírodným rastlinným olejom, preto má dlhotrvajúcu ochranu. Aj pokiaľ ide o pevnosť v tlaku a odolnosť voči deformácií. V dreve sú zapustené štyri gumené protišmykové zarážky.
  Starostlivosť je jednoduchá: očistite pod tečúcou vodou a z času na čas potrite trochou olivového oleja.

  Rozmery 42.5 × 25 × 2 cm
 • Zľava! doska akáciová na krájaniedoska akáciová na krájanie

  Doska na krájanie akáciová 3,7cm

  39,55 s DPH

  Doska na krájenie z akáciového dreva je skvelý pomocník do vašej domácnosti. Vyrobená je z masívu, preto je dokonalo odolná a vhodná aj na krájanie mäsa. Drážka po obvode dosky zabráni prekvapkávaniu štiav a udržuje vašu domácnosť čistú. Dosku môžete použiť aj servírovanie pokrmov alebo na odkladanie teplých jedál. Vďaka prírodnému materiálu neabsorbuje pachy a je ekologicky rozložiteľná. Dosku na krájanie neumývajte v umývačke riadu.  Po čistení ju ošetrite vhodným olejom, predĺžite tak jej životnosť.

  Rozmery 30.5 × 30.5 × 4 cm
 • Zľava! doska na krájanie akáciová okrúhladoska na krájanie akáciová okrúhla

  Doska na krájanie akáciová okrúhla

  32,30 s DPH

  Doska na krájanie z akáciového dreva  je vhodná nielen na krájanie pokrmov, ale aj ich servírovanie. Urobte z jednoduchého kusu doplnku originálny podnos na servírovanie jedla. Prenos pokrmov je jednoduchý vďaka výrezom po oboch stranách dosky. Drážka po obvode dosky zadrží šťavy a vaša domácnosť zostane čistá. Spojenie z rôznych kúskov dreva dodáva doske exotický vzhľad. Výrobok nie je určený do umývačky riadu. Po umytí ošetrujte vhodným olejom, predĺžite tak životnosť dosky.

  Rozmery 33 x 3,5 cm
 • Doska na krájanie chleba

  Doska na krájanie chleba s podnosom

  45,50 s DPH

  Praktická doska na krájanie chleba sa skladá z boxu a odnímateľného roštu na krájanie. Omrvinky nazbierané v zásobníku sa dajú ľahko vysypať. Štýlová drevená doska je všestranná a na každom stole vykúzli teplú stredomorskú atmosféru. Každá doska je jedinečná líši sa nielen tvarom/veľkosťou, ale aj zrnitosťou/farbou.Jedinečný kúsok očistite vodou. V pravidelných intervaloch potierajte trochou rastlinného oleja. Nevhodné do umývačky riadu.

  Rozmery: 30cm x 20cm x 4,5cm