Zľava!

Doska na krájanie akáciová 3,7cm

39,55 s DPH

Doska na krájenie z akáciového dreva je skvelý pomocník do vašej domácnosti. Vyrobená je z masívu, preto je dokonalo odolná a vhodná aj na krájanie mäsa. Drážka po obvode dosky zabráni prekvapkávaniu štiav a udržuje vašu domácnosť čistú. Dosku môžete použiť aj servírovanie pokrmov alebo na odkladanie teplých jedál. Vďaka prírodnému materiálu neabsorbuje pachy a je ekologicky rozložiteľná. Dosku na krájanie neumývajte v umývačke riadu.  Po čistení ju ošetrite vhodným olejom, predĺžite tak jej životnosť.

Rozmery 30.5 × 30.5 × 4 cm

TOVAR JE NA SKLADE

Katalógové číslo: 30011 Kategórie: , Značky: , ,
Využite dopravu zdarma na objednávky od 70€

Popis

Masívna doska na krájenie z akáciového dreva chráni vašu pracovnú dosku a aj nože. Drevo narozdiel od iných materiálov netupí nože. Skvelý pomocník na krájanie mäsa a pokrmov.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 2,618 kg
Rozmery 40 × 30,5 × 4 cm
Veľkosť

3,7 cm

Doprava a dodacie podmienky

5.1 Dodávky elektronicky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovaru a výrobných možností predávajúceho expedované v čo najkratšom možnom termíne. Dodacia lehota je najneskôr do 14 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky. Dodacia lehota môže byť v niektorých prípadoch dlhšia, no v takom prípade bude kupujúci o dlhšej dodacej lehote upovedomený, bude s ňou uzrozumený a bude zároveň súhlasiť s dlhšou dodacou lehotou. Kupujúci je informovaný o doručení objednaného tovaru buď telefonicky alebo e-mailom.

5.2 Spôsob dodania tovaru závisí od výberu kupujúceho. Dodanie tovaru je možné nasledovnými spôsobmi.

5.2.1 Kuriér – doručenie kuriérom na uvedenú adresu kupujúceho v elektronickej objednávke ( platba na dobierku, platba na účet, platba kartou ) prípadne doručenie Slovenskou poštou..

5.2.2 Zásielkovňa – výber odberného miesta kupujúcim a následné prevzatie tovaru v zásielkovni, t. j výdajnom mieste.

5.3 Vlastnícke právo k tovaru prechádza na Kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením celkovej kúpnejceny.

5.4 Pri prevzatí tovaru je Kupujúci povinný si objednaný tovar skontrolovať či nie je poškodený, či bol dobre zabalený, či nemá vady, či obsahuje príslušenstvo a podpísať Protokol o prevzatí tovaru. V prípade jeho poškodenia je nutné na mieste dodania tovaru spísať s prepravcom protokol o zistených závadách spôsobených počas prepravy.

5.5 Ak Kupujúci tovar prevezme aj napriek evidentnému rozsiahlemu poškodeniu obalu, Predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.

5.6 Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov sa uskutočňuje na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za dopravu a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi Kupujúcim a Predávajúcim.

Platobné podmienky

4.1 Kúpna cena tovarov ponúkaných predávajúcim prostredníctvom www.jafe.sk je uvedená vždy u daného tovaru. Kúpna cena sa vždy uvádza s daňou z pridanej hodnoty v aktuálnej výške stanovenej zákonom.

4.2 Kupujúci je povinný zaplatiť kúpnu cenu produktu najneskôr v okamihu prevzatia tovaru (t.j. u kuriéra doručením na adresu kupujúceho, v zásielkovni).

4.3 Predávajúci si vyhradzuje právo jednostranne upraviť (zvýšiť/znížiť) ceny tovarov uvedené na www.jafe.sk s tým, že nové ceny tovarov sú pre Kupujúceho platné dňom ich uverejnenia na www.jafe.sk . Takáto úprava ceny sa nevzťahuje na tovar už Kupujúcim objednaný.

4.4 Platby za tovar sa vykonávajú v Eurách. Predávajúci je platiteľom dane z pridanej hodnoty. Predávajúci ponúka kupujúcemu nasledovné spôsoby úhrady kúpnej ceny a zákazník si volí typ platby:

4.4.1 Úhrada kúpnej ceny vopred– platobnou kartou alebo prevodom vopred na účet predávajúceho vo formáte IBAN. Ako variabilný symbol je nevyhnutné uviesť číslo objednávky, ktoré je vygenerované v predfaktúre / zálohovej faktúre.

4.4.2 Úhrada kúpnej ceny pri doručení tovaru/ na dobierku- t. j u kuriéra, na slovenskej pošte , v zásielkovni.

4.5 K cene tovaru bude pripočítane poštovné a balné, resp. náklady dodania tovaru podľa vybraného spôsobu a adresy dodania. Konečná cena je uvádzaná vrátane DPH a vrátane poštovného a balného, ktoré musí kupujúci zaplatiť pre získanie tovaru.

4.6 Kupujúci má možnosť zoznámiť sa s lehotou , počas ktorej je predávajúci viazaný svojou ponukou. Predávajúci je viazaný svojou ponukou, vrátane ceny tovaru, po celý čas zverejnenia na www.jafe.sk.
4.7 Akciové ceny sú platné do vypredania zásob a len po dobu presne určenú pod ilustračným obrázkom a v popise produktu.