Podnos originals

12,80 s DPH

Podnos originals s nápisom vo vintage štýle. Jednoduchý a praktický pomocník do vášho domu. Okraje podnosu sú vyššie, a preto sa minimalizuje riziko vyliatia nápojov. Minimalistický dizajn je už len milý doplnok. Podnos nie je určený do umývačky riadu. Po očistení ho ošetrite vhodným olejčekom, predĺžite tak jeho životnosť.

Rozmery 34 × 24 × 6.3 cm

TOVAR JE NA SKLADE

Katalógové číslo: 30048 Kategórie: , Značky: ,
Využite dopravu zdarma na objednávky od 70€

Popis

Očarte svoju návštevu skvelým doplnkom na servírovanie. Okrem pekného dizajnu je aj praktický. V jednoduchosti je krása, a to robí tento podnos must have kúskom do vašej domácnosti.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,611 kg
Rozmery 34 × 24 × 6,3 cm

Doprava a dodacie podmienky

5.1 Dodávky elektronicky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovaru a výrobných možností predávajúceho expedované v čo najkratšom možnom termíne. Dodacia lehota je najneskôr do 14 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky. Dodacia lehota môže byť v niektorých prípadoch dlhšia, no v takom prípade bude kupujúci o dlhšej dodacej lehote upovedomený, bude s ňou uzrozumený a bude zároveň súhlasiť s dlhšou dodacou lehotou. Kupujúci je informovaný o doručení objednaného tovaru buď telefonicky alebo e-mailom.

5.2 Spôsob dodania tovaru závisí od výberu kupujúceho. Dodanie tovaru je možné nasledovnými spôsobmi.

5.2.1 Kuriér – doručenie kuriérom na uvedenú adresu kupujúceho v elektronickej objednávke ( platba na dobierku, platba na účet, platba kartou ) prípadne doručenie Slovenskou poštou..

5.2.2 Zásielkovňa – výber odberného miesta kupujúcim a následné prevzatie tovaru v zásielkovni, t. j výdajnom mieste.

5.3 Vlastnícke právo k tovaru prechádza na Kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením celkovej kúpnejceny.

5.4 Pri prevzatí tovaru je Kupujúci povinný si objednaný tovar skontrolovať či nie je poškodený, či bol dobre zabalený, či nemá vady, či obsahuje príslušenstvo a podpísať Protokol o prevzatí tovaru. V prípade jeho poškodenia je nutné na mieste dodania tovaru spísať s prepravcom protokol o zistených závadách spôsobených počas prepravy.

5.5 Ak Kupujúci tovar prevezme aj napriek evidentnému rozsiahlemu poškodeniu obalu, Predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.

5.6 Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov sa uskutočňuje na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za dopravu a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi Kupujúcim a Predávajúcim.

Platobné podmienky

4.1 Kúpna cena tovarov ponúkaných predávajúcim prostredníctvom www.jafe.sk je uvedená vždy u daného tovaru. Kúpna cena sa vždy uvádza s daňou z pridanej hodnoty v aktuálnej výške stanovenej zákonom.

4.2 Kupujúci je povinný zaplatiť kúpnu cenu produktu najneskôr v okamihu prevzatia tovaru (t.j. u kuriéra doručením na adresu kupujúceho, v zásielkovni).

4.3 Predávajúci si vyhradzuje právo jednostranne upraviť (zvýšiť/znížiť) ceny tovarov uvedené na www.jafe.sk s tým, že nové ceny tovarov sú pre Kupujúceho platné dňom ich uverejnenia na www.jafe.sk . Takáto úprava ceny sa nevzťahuje na tovar už Kupujúcim objednaný.

4.4 Platby za tovar sa vykonávajú v Eurách. Predávajúci je platiteľom dane z pridanej hodnoty. Predávajúci ponúka kupujúcemu nasledovné spôsoby úhrady kúpnej ceny a zákazník si volí typ platby:

4.4.1 Úhrada kúpnej ceny vopred– platobnou kartou alebo prevodom vopred na účet predávajúceho vo formáte IBAN. Ako variabilný symbol je nevyhnutné uviesť číslo objednávky, ktoré je vygenerované v predfaktúre / zálohovej faktúre.

4.4.2 Úhrada kúpnej ceny pri doručení tovaru/ na dobierku- t. j u kuriéra, na slovenskej pošte , v zásielkovni.

4.5 K cene tovaru bude pripočítane poštovné a balné, resp. náklady dodania tovaru podľa vybraného spôsobu a adresy dodania. Konečná cena je uvádzaná vrátane DPH a vrátane poštovného a balného, ktoré musí kupujúci zaplatiť pre získanie tovaru.

4.6 Kupujúci má možnosť zoznámiť sa s lehotou , počas ktorej je predávajúci viazaný svojou ponukou. Predávajúci je viazaný svojou ponukou, vrátane ceny tovaru, po celý čas zverejnenia na www.jafe.sk.
4.7 Akciové ceny sú platné do vypredania zásob a len po dobu presne určenú pod ilustračným obrázkom a v popise produktu.