Zľava!

Cementový kvetináč 45cm

32,30 s DPH

Vysoký cementový kvetináč vyniká svojim elegantným tvarom. Jeho betónový vzhľad je veľmi obľúbený pre jeho prirodzenosť a jednoduchú kombinovateľnosť. Veľmi dobre sa hodí do moderných budov, k vstupným dverám, recepciám a pod. Kvetináč je odolný voči mrazu, takže ak odstránite hlinu, alebo kvetináč zakryjete, vydrží aj vonkajšie teploty pod bodom mrazu. Pri sadení živých rastlín v interiéri je nutné použiť do kvetináčov plastovú vložku alebo fóliu. Len tak budete mať úplnú istotu, že nádoba bude vodotesná.

TOVAR JE NA SKLADE

Katalógové číslo: 30157 Kategórie: , Značky: ,
Využite dopravu zdarma na objednávky od 70€

Popis

Cementový kvetináč  je zaujímavý svojou nízkou váhou a odolnými vlastnosťami.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 9,1 kg

Doprava a dodacie podmienky

5.1 Dodávky elektronicky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovaru a výrobných možností predávajúceho expedované v čo najkratšom možnom termíne. Dodacia lehota je najneskôr do 14 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky. Dodacia lehota môže byť v niektorých prípadoch dlhšia, no v takom prípade bude kupujúci o dlhšej dodacej lehote upovedomený, bude s ňou uzrozumený a bude zároveň súhlasiť s dlhšou dodacou lehotou. Kupujúci je informovaný o doručení objednaného tovaru buď telefonicky alebo e-mailom.

5.2 Spôsob dodania tovaru závisí od výberu kupujúceho. Dodanie tovaru je možné nasledovnými spôsobmi.

5.2.1 Kuriér – doručenie kuriérom na uvedenú adresu kupujúceho v elektronickej objednávke ( platba na dobierku, platba na účet, platba kartou ) prípadne doručenie Slovenskou poštou..

5.2.2 Zásielkovňa – výber odberného miesta kupujúcim a následné prevzatie tovaru v zásielkovni, t. j výdajnom mieste.

5.3 Vlastnícke právo k tovaru prechádza na Kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením celkovej kúpnejceny.

5.4 Pri prevzatí tovaru je Kupujúci povinný si objednaný tovar skontrolovať či nie je poškodený, či bol dobre zabalený, či nemá vady, či obsahuje príslušenstvo a podpísať Protokol o prevzatí tovaru. V prípade jeho poškodenia je nutné na mieste dodania tovaru spísať s prepravcom protokol o zistených závadách spôsobených počas prepravy.

5.5 Ak Kupujúci tovar prevezme aj napriek evidentnému rozsiahlemu poškodeniu obalu, Predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.

5.6 Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov sa uskutočňuje na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za dopravu a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi Kupujúcim a Predávajúcim.

Platobné podmienky

4.1 Kúpna cena tovarov ponúkaných predávajúcim prostredníctvom www.jafe.sk je uvedená vždy u daného tovaru. Kúpna cena sa vždy uvádza s daňou z pridanej hodnoty v aktuálnej výške stanovenej zákonom.

4.2 Kupujúci je povinný zaplatiť kúpnu cenu produktu najneskôr v okamihu prevzatia tovaru (t.j. u kuriéra doručením na adresu kupujúceho, v zásielkovni).

4.3 Predávajúci si vyhradzuje právo jednostranne upraviť (zvýšiť/znížiť) ceny tovarov uvedené na www.jafe.sk s tým, že nové ceny tovarov sú pre Kupujúceho platné dňom ich uverejnenia na www.jafe.sk . Takáto úprava ceny sa nevzťahuje na tovar už Kupujúcim objednaný.

4.4 Platby za tovar sa vykonávajú v Eurách. Predávajúci je platiteľom dane z pridanej hodnoty. Predávajúci ponúka kupujúcemu nasledovné spôsoby úhrady kúpnej ceny a zákazník si volí typ platby:

4.4.1 Úhrada kúpnej ceny vopred– platobnou kartou alebo prevodom vopred na účet predávajúceho vo formáte IBAN. Ako variabilný symbol je nevyhnutné uviesť číslo objednávky, ktoré je vygenerované v predfaktúre / zálohovej faktúre.

4.4.2 Úhrada kúpnej ceny pri doručení tovaru/ na dobierku- t. j u kuriéra, na slovenskej pošte , v zásielkovni.

4.5 K cene tovaru bude pripočítane poštovné a balné, resp. náklady dodania tovaru podľa vybraného spôsobu a adresy dodania. Konečná cena je uvádzaná vrátane DPH a vrátane poštovného a balného, ktoré musí kupujúci zaplatiť pre získanie tovaru.

4.6 Kupujúci má možnosť zoznámiť sa s lehotou , počas ktorej je predávajúci viazaný svojou ponukou. Predávajúci je viazaný svojou ponukou, vrátane ceny tovaru, po celý čas zverejnenia na www.jafe.sk.
4.7 Akciové ceny sú platné do vypredania zásob a len po dobu presne určenú pod ilustračným obrázkom a v popise produktu.