Podtácky drevené bukové okrúhle

16,80 s DPH

Podtácky z dreva chránia váš stôl pri servírovaní nápojov. Môžete si vybrať z viacerých variantov. Na výber máte kruh alebo štvorec. Vyrobené sú z krásneho tmavého orechového dreva alebo z buku. Súčasťou balenia je aj stojan na podtácky. Výrobky nie sú vhodné do umývačky riadu.

Rozmery 9 cm
Rozmery stojana Výška 5cm
Šírka 6.8cm
Dĺžka 11cm

TOVAR JE NA SKLADE

Katalógové číslo: 30025 Kategória: Značky: , ,
Využite dopravu zdarma na objednávky od 70€

Popis

Drevené doplnky urobia váš domov teplejším. Podtácky z dreva sú hrejivým doplnkom, ktorý je navyše ekologický a nezaťažuje životné prostredie.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,297 kg
Rozmery 9 × 1 cm
Materiál

Buk

Tvar

Kruh

Rozmery stojana

Výška 5cm
Šírka 6.8cm
Dĺžka 11cm

Doprava a dodacie podmienky

5.1 Dodávky elektronicky objednaného tovaru budú podľa dostupnosti tovaru a výrobných možností predávajúceho expedované v čo najkratšom možnom termíne. Dodacia lehota je najneskôr do 14 pracovných dní odo dňa prijatia objednávky. Dodacia lehota môže byť v niektorých prípadoch dlhšia, no v takom prípade bude kupujúci o dlhšej dodacej lehote upovedomený, bude s ňou uzrozumený a bude zároveň súhlasiť s dlhšou dodacou lehotou. Kupujúci je informovaný o doručení objednaného tovaru buď telefonicky alebo e-mailom.

5.2 Spôsob dodania tovaru závisí od výberu kupujúceho. Dodanie tovaru je možné nasledovnými spôsobmi.

5.2.1 Kuriér – doručenie kuriérom na uvedenú adresu kupujúceho v elektronickej objednávke ( platba na dobierku, platba na účet, platba kartou ) prípadne doručenie Slovenskou poštou..

5.2.2 Zásielkovňa – výber odberného miesta kupujúcim a následné prevzatie tovaru v zásielkovni, t. j výdajnom mieste.

5.3 Vlastnícke právo k tovaru prechádza na Kupujúceho jeho prevzatím a zaplatením celkovej kúpnejceny.

5.4 Pri prevzatí tovaru je Kupujúci povinný si objednaný tovar skontrolovať či nie je poškodený, či bol dobre zabalený, či nemá vady, či obsahuje príslušenstvo a podpísať Protokol o prevzatí tovaru. V prípade jeho poškodenia je nutné na mieste dodania tovaru spísať s prepravcom protokol o zistených závadách spôsobených počas prepravy.

5.5 Ak Kupujúci tovar prevezme aj napriek evidentnému rozsiahlemu poškodeniu obalu, Predávajúci neuzná prípadné neskoršie reklamácie z tohto dôvodu.

5.6 Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov sa uskutočňuje na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za dopravu a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi Kupujúcim a Predávajúcim.

Platobné podmienky

4.1 Kúpna cena tovarov ponúkaných predávajúcim prostredníctvom www.jafe.sk je uvedená vždy u daného tovaru. Kúpna cena sa vždy uvádza s daňou z pridanej hodnoty v aktuálnej výške stanovenej zákonom.

4.2 Kupujúci je povinný zaplatiť kúpnu cenu produktu najneskôr v okamihu prevzatia tovaru (t.j. u kuriéra doručením na adresu kupujúceho, v zásielkovni).

4.3 Predávajúci si vyhradzuje právo jednostranne upraviť (zvýšiť/znížiť) ceny tovarov uvedené na www.jafe.sk s tým, že nové ceny tovarov sú pre Kupujúceho platné dňom ich uverejnenia na www.jafe.sk . Takáto úprava ceny sa nevzťahuje na tovar už Kupujúcim objednaný.

4.4 Platby za tovar sa vykonávajú v Eurách. Predávajúci je platiteľom dane z pridanej hodnoty. Predávajúci ponúka kupujúcemu nasledovné spôsoby úhrady kúpnej ceny a zákazník si volí typ platby:

4.4.1 Úhrada kúpnej ceny vopred– platobnou kartou alebo prevodom vopred na účet predávajúceho vo formáte IBAN. Ako variabilný symbol je nevyhnutné uviesť číslo objednávky, ktoré je vygenerované v predfaktúre / zálohovej faktúre.

4.4.2 Úhrada kúpnej ceny pri doručení tovaru/ na dobierku- t. j u kuriéra, na slovenskej pošte , v zásielkovni.

4.5 K cene tovaru bude pripočítane poštovné a balné, resp. náklady dodania tovaru podľa vybraného spôsobu a adresy dodania. Konečná cena je uvádzaná vrátane DPH a vrátane poštovného a balného, ktoré musí kupujúci zaplatiť pre získanie tovaru.

4.6 Kupujúci má možnosť zoznámiť sa s lehotou , počas ktorej je predávajúci viazaný svojou ponukou. Predávajúci je viazaný svojou ponukou, vrátane ceny tovaru, po celý čas zverejnenia na www.jafe.sk.
4.7 Akciové ceny sú platné do vypredania zásob a len po dobu presne určenú pod ilustračným obrázkom a v popise produktu.