• servírovacia doskaservírovacia doska

  Rustikálna servírovacia doska

  53,90 s DPH

  Praktická doska na krájanie ručne vyrobená z kusu olivového dreva. Servírovanie pokrmov vám pôjde s ľahkosťou. Kresba dreva je jedinečná a každý kus je originál. 

  Rozmery 51 cm
 • soľnička a koreničkasoľnička a korenička

  Sada soľnička a korenička

  12,90 s DPH

  Keramická soľnička a korenička pohodlne padne do ruky.
  Podstavec z olivového dreva z výrezmi na soľničku a koreničku.
  Zospodu je plniaci otvor s gumeným tesnením.

  Rozmer: drevený podstavec – 11,5 x 5 x 2 cm, keramická časť: priemer – 3,5 cm, výška: cca 5 cm

 • Mlynček na bylinky

  Mlynček na bylinky z olivového dreva

  14,90 s DPH

  Mlynček na bylinky z olivového dreva, ručne vyrobený. Štýlový mlynček je všestranný. Na naplnenie mlynčeka sa pružina stlačí, kolík sa vytiahne nabok a veko sa zdvihne. Mlynček nie je vhodný na korenie. Každý mlynček je jedinečný líši sa nielen tvarom/veľkosťou, ale aj zrnitosťou/farbou. Mlynček na korenie očistite vodou. V pravidelných intervaloch potierajte trochou rastlinného oleja. Nevhodné do umývačky riadu.

  Rozmery: priemer 6 cm , výška 10 cm

   

 • Sada misiek z olivového drevaSada misiek z olivového dreva

  Sada misiek z olivového dreva

  37,60 s DPH

  Táto sada sa skladá zo 6 okrúhlych misiek rôznych veľkostí, ktoré do seba zapadajú. Starostlivosť je jednoduchá: očistite pod tečúcou vodou a z času na čas potrite trochou olivového oleja.

  Rozmery 15 cm
 • Doska z olivového dreva

  Servírovacia doska

  28,45 s DPH

  Olivové drevo je vďaka svojej tvrdosti takmer odolné na rezy a škrabance. Vysoký obsah oleja v dreve pôsobí aj antibakteriálne. Doska sa dá veľmi dobre využiť na každodenné krájanie v kuchyni. Skvele sa však hodí aj ako servírovacia doska. Nezvyčajné na tejto doske je, že bola rezaná z masívneho dreva podľa rastu stromu. Starostlivosť je jednoduchá: očistite pod tečúcou vodou a z času na čas potrite trochou olivového oleja, potom si olivové drevo zachová farbu a silnú kresbu. Nevhodná do umývačky riadu.

  Rozmer: dĺžka: 30-34 cm

 • Mažiar

  Mažiar s tĺčikom

  17,90 s DPH

  Mažiar z olivového dreva so zaobleným horným okrajom vrátane tĺčika. Veľmi dobré na rozdrvenie korenia a byliniek či na prípravu pesta. Skvelý pomocník v kuchyni. Súčasťou mažiara je aj tĺčik. Nevhodné do umývačky riadu. Mažiar s tĺčikom očistite vodou. V pravidelných intervaloch potierajte trochou rastlinného oleja.

  Rozmer: priemer: 10 cm

 • miska z olivového drevamiska z olivového dreva

  Miska z olivového dreva

  23,70 s DPH

  Originálna miska z olivového dreva, ktorú využijete v kuchyni. Výborne sa hodí aj na odkladanie malých drobností. Vašej fantázii sa medze nekladú. Každý kus je originál.

  Rozmery 16 cm
 • doska na krájaniedoska na krájanie

  Doska na krájanie veľká

  24,70 s DPH

  Veľkú a pevnú dosku z olivového dreva môžete použiť ako dosku na raňajky alebo krájanie. Vďaka rukoväti je ideálna na servírovanie alebo ako ozdobný základ pre klobásu alebo syr.

  Rozmery 30 × 15 cm
 • stojan na nožestojan na nože

  Stojan na nože

  33,00 s DPH

  Moderné, funkčné a zároveň veľmi kvalitné!
  V pohári z olivového dreva sú nože držané drevenými špajľami a umožňujú rýchly prístup k nožom.

  Rozmery 8 × 8 × 16 cm
 • svietnikysvietniky

  Svietniky na čajové sviečky

  23,00 s DPH

  Dekoratívne a elegantné – tak sa v našom sortimente prezentuje trio svietnikov na čajové sviečky. Ručne vyrábané svietniky na čajové sviečky vytvárajú útulnú atmosféru vo vašej domácnosti. Na jednej strane hrejivo pôsobiacim olivovým drevom s krásnou kresbou a na druhej strane útulnou žiarou sviečok.

  Rozmery 5.5 cm
 • kliešte z olivoveho drevakliešte z olivoveho dreva

  Kliešte z olivového dreva

  14,00 s DPH

  Či už vonku pri grile alebo v kuchyni pri sporáku, tieto kliešte z olivového dreva sú úžasným praktickým pomocníkom. Kliešte možno použiť aj na servírovanie šalátu a odstraňovanie horúcich toastov.

  Rozmery 30 cm
 • Doska na krájanie z olivového drevaDoska na krájanie z olivového dreva

  Doska na krájanie z olivového dreva

  45,80 s DPH

  Táto doska na krájanie nielenže vyzerá elegantne, ale má aj tie najlepšie vlastnosti. Vyrobená je zo stredomorského olivového dreva a potretá prírodným rastlinným olejom, preto má dlhotrvajúcu ochranu. Aj pokiaľ ide o pevnosť v tlaku a odolnosť voči deformácií. V dreve sú zapustené štyri gumené protišmykové zarážky.
  Starostlivosť je jednoduchá: očistite pod tečúcou vodou a z času na čas potrite trochou olivového oleja.

  Rozmery 42.5 × 25 × 2 cm